Heuréka

Aký vybrať koberec do spálne - NajKoberce.sk

Zariadenie spálne, je jedným z najdôležitejších míľnikov pri zariaďovaní bytu. Útulná spálňa s veľkou komfortnou posteľou, je to, čo tvorí domov. Aj keď si to niekedy neuvedomujeme, to ako sme sa vyspali ale aj to, ako sme ráno vstali ovplyvňuje náš celý deň a preto je výber nábytku, matraca ale v neposlednom rade aj spálňového koberca veľmi dôležitý.

Ráno robí deň

Každý z nás má ráno iné zvyky, jednu vec však musíme urobiť každý. Vstať. Práve preto ak ráno robí deň, tak spálňa robí ráno. Matrac na ktorom sa zobudíte, perina spod ktorej vyleziete, koberec na ktorý položíte svoju nohu. To sú vaše prvé vnemy, ktoré ovplyvnia váš celý deň.

Vaša spálňa, váš štýl

Pre príjemný pocit zo spálne a teda aj pre výber doplnkov, vrátane kobercov je dôležité, aby odzrkadľovali vašu osobnosť na čo však netreba zabúdať je priestor, ktorý zariaďujete.  

Ak sa rozhodnete zariadiť svoju spálňu ako priestranný otvorený priestor, koberec, či už siahnete po behúni do spálne alebo vašom kuse koberca, môže tento opticky priestor zmenšovať. Väčšina z nás, však spálňu zariaďuje v menších priestoroch a preto sa využitia koberca báť nemusíme.

Záhrada s veľkým stromom, výhľad na dvor plný zelene, rustikálna spáňa a jemný, jednofarebný koberec, ktorý utlmí váš pocit z priestoru tak, že nemáte pocit, že je miestnosť prezdobená. Ideálna predstava pre starší domček  alebo byt postavený ako súčasť staršej zástavby. Už sa tam vidíte?

Nie je rustikálna spálňa váš štýl? Siahnite po klasike v podobe bielej. Nikdy neomrzí a doplnená farbeným kobercom jasnej farby vytvorí útulné hniezdo v akomkoľvek byte, svetlú miestnosť podčiarkne, pri tmavšej zjemní tmavosť priestoru. Správna voľba doplnkov vytvorí zo spálne zariadenej bielou dokonalý príbytok pre akúkoľvek vekovú kategóriu.

Jednofarebné tlmené koberce Vás nudia? Jasné farby sú príliš výrazné? Vsaďte vo vašej spálni na vintage koberec. Ak vyberiete správnu kombináciu farieb nebude vaša spálňa fádna a ani to nezaťaží vaše vnemy a predtým.

Ak preferujete pred ornamentálnym vzorom vzory geometrické alebo ešte jednoduchšie, vzory minimalistické, akým je napríklad prúžok môže byť pre vás správnou voľbou napr. aj takýto behúň.

Ako vždy pri zariaďovaní platí, sto ľudí sto chutí. Každý majiteľ ale aj priestor sú jedinečné a preto je len na vás, ako sa zhostíte zariadzovania vašej spálne. AK však budete brať ohľad na ducha priestoru ktorý zariaďujete, veľkosť miestnosti a všetkých ľudí, ktorý budú spálňu obývať nemôžete spraviť chybu.

Vitajte v raji kobercov
Zaoberáme sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom kusových a metrážnych kobercov. Sme priamym distribútorom a nakupujeme priamo u výrobcov, preto je pre nás samozrejmosťou najširší výber za trvalo nízke ceny. Sme radi, že ste navštívili našu stránku a veríme, že po zhliadnutí si nájdete to čo hľadáte. :-)
Naše bestsellery
Kvalitné koberce za najvyhodnejšie ceny